Hortobágyi palacsinta

Erika @Ninoli2021
Már régóta szerettem volna kipróbálni és ennek most jött el az ideje. Nagyon finom és szerintem laktató.
Hortobágyi palacsinta
Már régóta szerettem volna kipróbálni és ennek most jött el az ideje. Nagyon finom és szerintem laktató.
Elkészítés
- 1
A palacsintához valókat összekeverjük, majd kisütjük.
- 2
A hagymákat felaprítjuk, majd olajon megdintszeljük.
- 3
Ezután hozzáadjuk a darált húst és lepirítjuk, majd vízzel felöntjük és Igény szerint ízesítjük.
- 4
Ha megfőtt a pörköltünk, a husit kiszedjük egy edénybe.
- 5
A levéhez hozzákeverjük a tejfölben elkevert lisztet és rottyintunk rajta egyet.
- 6
Ebből a mártásból teszünk keveset a húshoz és a palacsintákat megtöltjük vele úgy, hogy a két végét behajtjuk.
- 7
Végül ráöntjük a mártást és jó étvágyat kívánok hozzá!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/5897508









Szöveges kommentek