Elkészítés
- 1
Először a tojásfehérjét kemény habbá verem. Utána a kétféle cukrot a tojások sárgájával elkeverem.
Hozzáadom a vajat, majd felváltva hozzáadom a lisztet és a tejet, és simára keverem. Beleforgatom a tojáshabot, ezt nem muszáj nagyon alaposan elkeverni. Egy nagyon folyékony masszát kapunk, de nem kell felni tőle, mert széles közben az anyagok szépen elvallnak egymástól...alul és felül lesz a tészta réteg, és középen a krém - 2
A folyékony masszát kikent, lisztezett, közepes méretű tepsibe öntjük, és nem nagy hőfokon addig sütjük ameddig a teteje pirulni kezd
Hagyjuk alaposan kihűlni, mert így lesz szépen szeletelhető...
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/6992224




Szöveges kommentek