Szendvicskrémes pogi

Erika @Ninoli2021
Szeretek kísérletezni van mikor nem jön össze, de most igen jó lett 😂
Szendvicskrémes pogi
Szeretek kísérletezni van mikor nem jön össze, de most igen jó lett 😂
Elkészítés
- 1
Az élesztőt felfuttatjuk a cukros langyos tejben. Majd minden hozzávalót összegyúrjuk. Én egy éjszakára hűtőbe tettem és másnap sütöttem ki, de akár megkelés után már süthetjük is.
- 2
Kinyújtjuk a tésztát kb. 2 cm vastagra és tojással megkenjük. Ízlés szerint akár sajttal vagy magokkal megszórva 180 C fokos sütőben kb. 20 perc alatt készre sütjük.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/7759324




Szöveges kommentek