
Mi jobban szeretjük egész pirítóssal, de a leves nagyon finom. Egyszerűen és gyorsan elkészül!

Varga Gábor @gabor
Szia Ági! Nagyon örülök, hogy ízlett! Illetve köszönöm a szép fotót! 🙂 Ha vannak Neked is bevált receptjeid, töltsd fel őket Te is, hogy mi is tanulhassunk Tőled. 😉👍




