
Köszönöm a receptet! A vajkrémet a tetejéről elbénáztam így maradt a cukorka🙃életem első fondant bevonatos tortája😁

Andrea von Sattler @andrea_vonsattler
@cook_6652306 gratulálok, nagyon ügyes vagy! :) @ceciliiaferencz1415 receptjéből könnyű volt dolgozni, ugye? :)



