Amerikai palacsinta édesítővel

Mihályné Melinda Kovács @kmelinda
Amerikai palacsinta édesítővel
Elkészítés
- 1
Tojásokat különválasztjuk. A fehérjét habbá verjük. A sárgáját összekeverjük a tejjel, joghurttal, édesítővel vaníliával és citrom héjával.
- 2
A lisztet összekeverjük a sóval, szódabikarbónával. Ehhez keverjük a tojássárgájás folyadékot. Nokedli állagú lesz.
- 3
Óvatosan beleforgatjuk a tojásfehérjét. Olajozott palacsintasütőben kisütjük a palacsintákat. Ízlés szerint fogyasszuk jégkrémmel, gyümölcsökkel akár lekvárral..
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/11861938












Szöveges kommentek