Túrókrém

Csilla Maslak @csillag
Finom reggeli túróval vagy cottage cheese el. Mi nagyon szeretjük. Jó étvágyat hozzá. :)
Túrókrém
Finom reggeli túróval vagy cottage cheese el. Mi nagyon szeretjük. Jó étvágyat hozzá. :)
Elkészítés
- 1
A túrót összekeverem a majonézzel. Hozzáadom az apróra vágott hagymát, a szétzúzott fokhagymát, majd a (kis lyukú reszelőn) lereszelt sajtot. Ízlés szerint fűszerezzük sóval, borssal vagy akár zöldfűszerrel. Kinek hogyan ízlik. Paradicsommal nagyon finom reggelire. Jó étvágyat hozzá :) de a sót ne sajnáljuk az ad jó ízt neki. ;)
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13468647



Szöveges kommentek