Elkészítés
- 1
A víz felét langyosra melegítjük, belekeverjük a cukrot és bele morzsoljuk az élesztőt. Habosra futtatjuk.
- 2
A liszthez adjuk az olajat, a maradék vizet, a sót, majd a felfuttatott élesztőt.
- 3
Összegyúrjuk, majd 1 órát kelesztjük.
- 4
Ha megkelt a tészta, pici olajjal kikenjük a tepsit, majd kinyújtjuk a tésztát.
- 5
A tejfölbe keverjük a fokhagyma granulátumot és a sót, majd a tésztára kenjük. Rászórjuk a bacont, virslit, lilahagymát.
- 6
Végül sajttal megszórjuk.
- 7
200 C fokon kb. 40percig sütjük.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/13877562









Szöveges kommentek
Én is elkészítettem, egyszerű és nagyon finom! Szuper recept 😊😍 csak ajánlani tudom!