Az örök kedvenc- csirkés Pad Thai 😋🍝

Egy ázsiai utazás kapcsán lopta magát a Pad Thai a szívembe. Az ottani ízeket sajnos nem lehet 100%-an visszaadni, de igyekeztem ☺️
Gyors és ízletes, szívből ajánlom.
Az örök kedvenc- csirkés Pad Thai 😋🍝
Egy ázsiai utazás kapcsán lopta magát a Pad Thai a szívembe. Az ottani ízeket sajnos nem lehet 100%-an visszaadni, de igyekeztem ☺️
Gyors és ízletes, szívből ajánlom.
Elkészítés
- 1
A hagymát felkockázom, üvegesre pirítom kókuszzsíron, majd hozzáadom a felaprított csirkehúst. Fűszerezem, meglocsolom egy kis szójaszósszal. Utólag is fűszerezem.
- 2
Hozzáadom a fagyasztott zöldségeket, amikor a hús is kifehéredett már.
- 3
10 perc alatt közepes fokozaton összefőzöm. Közben bő, sós vízben 3-4 perc alatt kifőzöm a rizstésztát. Hideg vízzel leöblítem és tésztaszűrön lecsepegtetem.
- 4
Ezt is hozzákeverem a zöldséges husinkhoz. Alaposan összedolgozom, fűszerezem, szójaszósszal ízlés szerint meglocsolom.
- 5
Végül géppel vagy kézzel sótlan mogyorót aprítok, amit tálaláskor a tetejére szórok. Lehet szezámmagot is tenni rá, bele 😉
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek










Szöveges kommentek