Rántott tejbegríz

Zsuzsanna Erdős (pancsikonyhaja.blogspot.com) @cookzsuzsierdos
Nagyon régóta tervben van ez az édesség, ma végre megcsináltam. :-)
Rántott tejbegríz
Nagyon régóta tervben van ez az édesség, ma végre megcsináltam. :-)
Elkészítés
- 1
Főzzünk egy jó sűrű tejbegrízt, majd szépen simítsuk el egy tálcára, sütőlapra kb. ujjnyi vastagságban
- 2
Miután kihűlt, vágjuk tetszés szerinti méretre (nálam kb. 4 x 5 cm-es darabok lettek) és ezeket bundázzuk a szokásos módon (liszt, tojás, zsemlemorzsa), majd olajban süssük szép pirosra.
- 3
Porcukorral megszórva, ízlés szerint lekvárral, gyümölcsöntettel tálaljuk.
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/14129486






Szöveges kommentek