Sajtos rúd

Brigi Batizi @brigi_batizi
A családunk egy régi barátnőjétől van a recept. Ha valami gyors sós süti kell, mindig ilyet csinálunk. :)
Sajtos rúd
A családunk egy régi barátnőjétől van a recept. Ha valami gyors sós süti kell, mindig ilyet csinálunk. :)
Elkészítés
- 1
Minden hozzávalót egy tálba teszek, majd összegyúrom. Egy jól nyújtható nem túl kemény tésztát kell kapni.
- 2
A tésztát kinyújtom, én most fél cm vastagra csináltam. Megkenem a tejfölös fehérjével, majd megszórom reszelt sajttal. Olyan csíkokra vágjuk, amilyenre sikerül. A tepsibe nem kell túl szorosan rakni, picit megnő sülés közben.
- 3
170°os előmelegített sütőbe tesszük, 10-15 p alatt aranybarnára sütjük. (én légkeverést használok).
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/14918391







Szöveges kommentek