Elkészítés
- 1
A langyos vízben a cukorral az élesztőt felfuttattam, a fél kg lisztet sóval olajjal majd az élesztővel összekertem majd egynemű tésztáva gyúrtam adagoltam hozzá lisztet mert még vett fel. Folpackkal letakarva kicsit megolajozva másfél órát kelesztettem.
- 2
Kelesztés után egyszer még átgyúrtam majd tepsi méretűre nyújtottam nem gond ha a szélén vastagabb a tészta. Ketchuppal megkentem a mustárt és a majonézt rácsepegtettem szalámit rápakoltam és megszórtam az apróra vágott hagymával. Kb. 160fokos sütőbe elkezdtem sütni.
- 3
Addig sütöttem még az alja el nem kezdett barnulni. Akkor meg szórtam trappistával carski sajttal és a mozzarellával majd visszaraktam sülni.
- 4
Mikor a sajtoknak már megjött a színe úgy gondoltam hogy kész is. Kis időt kapott hűlni és ment be az arcba. Több dicséret is jött rá úgyhogy jó étvágyat.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek














Szöveges kommentek