Elkészítés
- 1
A csirkemelleket centinként bevágtam de figyeltem hogy ne teljesen vágjam át. Kés penge vastagságú vajat szeleteltem és beraktam minden 3. vágásba. hármasával és beleraktam minden 2. vágásba a maradék helyeket a mozzarella szeleteletek kapták meg. Sóztam borsoztam fél dl vizet öntöttem alá és ment a sütőbe.
- 2
Fél óra után már fólia nélkül pirítottam tovább mikor a sajt színe megérkezett elkészültnek nyilvánítottam. Igazából hasábbal fogyasztottam el felét a másik felét szendvicsként végezte. Nekem minden hogy ízlett jó étvágyat
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/15710789










Szöveges kommentek