Elkészítés
- 1
A két szelet vajat a tepsibe dobtam ráraktam a két szelet kenyeret megkentem ketchuppal majd a tonhallal kicsitegsóztam és ment a sütőbe kb. 10 percre
- 2
10 perc után megszórtam sajttal és visszadobtam a sütőbe és addig hagytam bent még sajt ráolvadt és kicsit megbarnult. Lehet kevés lilahagymával pazarabb lett volna így utólag de nem panaszkodom elfogyott, jó étvágyat.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/15852173









Szöveges kommentek