Вафлі на олії

Лоліта Муравська @Murlita
Вафлі на олії
Кроки
- 1
Збиваю цукор + яйця.
(до розчинення цукру). - 2
Додаю олію.
Збиваю секунд 10. - 3
Соду гашу оцтом.
Або розрихлювач. - 4
Ванілька для запаху.
- 5
Борошно.
Просіваю. Густину роблю таку, як роблять зазвичай на оладки з яблуками.Не як на налісніки.
Густіша, але не така, щоб ложка стояла. - 6
Далі 1столову ложку суміші кладу посередині і закриваю.
Воно розтечеться там "саме".
Я не бачу змісту наносити його на всю поверхню. - 7
На оттакі вафельниці, як у мене на фото, печу 1 хв 30 сек
На які температурі видно на фото.
Кожна вафельниця пече по-своєму. Деякі господині аж 15 хв печуть чомусь одну лишень таку от штучку.
- 8
В мене вийшло таких от 9 вафель. Розмір видно на фото.
Їх можна порізати і їсти вже, а можна намастити кремом чи згущеним молоком
Ключові слова
Схожі рецепти
Більше рецептів
https://cookpad.wasmer.app/ua/recipes/15929215












Коментарі (3)