Elkészítés
- 1
A felkockázott hagymát kevés olajon megfonnyasztottam majd hozzáadtam a felkockázott gombát és sárgarépát és amikor a gomba összesett megkapta a feldarabolt szalámit és addig pirítottam még kicsit ki nem sült a zsírja. Még a folyamat lezajlott addig a meghámozott és felkockázott krumplikat sós vízben megfőztem.
- 2
Amikor a szalámi kiengedte amit ki kell hozzáadtam a darálthúst fehéredésig pirítottam akkor ment rá a paradicsom pár keverés és már fűszereztem is a pirosarannyal borssal a házi ételízesítővel és itt vettem visszább a lángolt és főztem tovább.
- 3
Amikor a hús megfőtt beledobáltam a lapkasajtokat és mikor elolvadt felöntöttem a tejszínnel de kicsit hígnak találtam így kapott 1.5 ek lisztet szépen be is sűrüsödött.
- 4
A raguhoz hozzákevertem a kifőzött krumplit a tepsit kikentem a zsiradékkal majd belehalmoztam az egyveleget elegyengettem a tetejét megszórtam reszelt sajttal és ment a sütőbe.
- 5
Addig sütöttem még a sajt rá nem sült. Brutál lett többek szerint is jó étvágyat!
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek

















Szöveges kommentek