Csokis banánkenyér

Zsuzsanna Erdős (pancsikonyhaja.blogspot.com) @cookzsuzsierdos
Csokis banánkenyér
Elkészítés
- 1
A tojásokat habosra keverem a cukorral.
- 2
Hozzászitálom az összekevert száraz hozzávalókat (liszt, kakaó, sütőpor). Habverővel elkeverem, majd hozzáöntöm a tejet és a vajjal megolvasztott 5 dkg étcsokit.
- 3
A diót és a maradék csokit apróra vágom és ezt is belekeverem a masszába.
- 4
A tésztát egy szögletes formába öntöm (kb. 28-30 cm hosszú) és 180 °C-ra előmelegített sütőben 35-40 percig sütöm.
- 5
Ha van vanília fagyink, érdemes azzal tálalni, de önmagában is finom, szaftos sütemény, ami hamar elkészül.
Kulcsszavak
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/16360798






Szöveges kommentek (3)
Torta vagy kuglóf formába is lehet sütni??