Консерва риба з овочами + фізаліс

Спробуєте раз, станете прихильником назавжди. Головне любити рибні консерви.
І якщо не знаєте, куди "прилаштувати" фізалісові помідори, то саме тут їм і місце.
#консерва
#оселедець_в_томаті
#риба_в_томаті
#оселедець_з_овочами
#помідори
#фізалісові_помідори
#фізаліс
Консерва риба з овочами + фізаліс
Спробуєте раз, станете прихильником назавжди. Головне любити рибні консерви.
І якщо не знаєте, куди "прилаштувати" фізалісові помідори, то саме тут їм і місце.
#консерва
#оселедець_в_томаті
#риба_в_томаті
#оселедець_з_овочами
#помідори
#фізалісові_помідори
#фізаліс
Кроки
- 1
Цибуля+ помідори+ фізаліс+ перець
на м'ясорубкуМорква+ буряк на тертушку
Додати цукор, сіль, олію, томатну пасту
Варити овочі 40 хв
- 2
(Особисто я, готую з оселедцем.)
Далі додаємо до овочів
філе мороженого оселедця.Особисто я перемелюю на м'ясорубку
Варимо ще 1 год.30 хв
🔹Виходить 40 хв + 1.30
- 3
🔹Господині, я завжди варю без томатної пасти. Хоча в рецепті є.
🔹Так, як мені не особливо подобається смак фізалісу, але знаю його користь
то
даю завжди приблизно 1-2 кг, але щоб його було менше ніж червоних помідор.Фізаліс дає "кількість", якщо не має багато звичайних помідорок.
🔹Червоні 🍅🍅🍅🍅🍅 помідори, також буряк чудово "перебивають" смак фізалісу і він там взагалі не відчувається.
🔹хто не хоче буряк в цій консерві, можна і без нього.
Буряк дає колір. - 4
🔹 оселедець можна на м'ясорубку, а можна шматочками.
Я перемелюю, так як переживаю, що не провариться і ще вистрелить.
Хоча було в мене і шматочками в одній порції, то було все ок.
Але шматочки були маленькі по 1-2 см🔹я оселедця в цьому році брала нуу дуже економно.
Всього лиш 1.200 і зрозуміла, що нас влаштовує. Виходить дешево. І смачно.Не гірше ніж "магазинна".
В магазинній консерві риби не більше 😄.А хто має можливість, може давати по рецепту 3 кг.
- 5
Я розкладаю гарячим в стерильні баночки, кришечки звісно теж стерильні
і під шуби.
Не стерилізувала жодного разу.
- 6
Відразу відповідаю
З 8-10 порцій в мене, за всі роки, вистрілило лише раз.
Причину так і не зрозуміла.
Чи то ключ підвів чи то затепло було в кладовці.
Не маю хорошого погреба. - 7
Ще момент
Оцет не додаю.
І в рецепті його не було від початку.Помідори дають таку кислоту, що аж буває здається занадто кисле.
То додаю інколи більше цукру.
Тому не бачу потребу в оцеті.А ви якщо хвилюєтесь, то може і додайте.
Але воно і без того кислюче.
Ключові слова
Схожі рецепти
Більше рецептів





Коментарі