Elkészítés
- 1
A tészta hozzávalóit egy tálba tettem és bedagasztottam. Kb. 1 órát kelesztettem. Addig lereszeltem nagylyukú reszelőn a virsliket.
- 2
Ha megkelt a tészta, 3 egyenlő részre osztottam.
- 3
Kör alakúra nyújtottam az elsőt, majd megkentem mustárral és megszórtam a virsli felével.
- 4
Ezután kinyújtottam a következő tésztát, ráraktam a mustárosra, megkentem ketchuppal és rátettem a többi reszelt virslit.
- 5
Majd kinyújtottam az utolsó rész tésztát és ráraktam a ketchuposra.
- 6
Ezután bevagdostam kis cikkekre és 2x megtekertem őket. Megkentem tojással megszórtam sajttal majd, előmelegített sütőben kb. 180fokon 20-30percig sütöttem.
Hasonló receptek
További ajánlott receptek
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/17227109








Szöveges kommentek