🙋👩🍳Facebook: A mi kicsi konyhánkInstagram: a_mi_kicsi_konyhank
Már sokszor elkészítettem és még mindig a legjobb recept!!! :)
Nagyon szép lett, és nagyon finom is! Ezt a receptedet is köszönöm! :)
Sajnos kicsi husijaim voltak csak így a töltelék sem fért rendesen bele, de így is nagyon finom lett! Köszönöm a receptet! :)
Szuper recept! Többet nem veszünk boltit az biztos! Köszönöm! 😊
Nagyon finom lett, könnyű és puha a tészta! :) Köszönöm szépen a receptet, biztos még sokszor el fogom készíteni! :)
Nagyon finom lett! :)