A kedvenc sütim lett😍😍😍😍😍
Köszönöm szépen ❤ 😋
Komoly?200 fok, 20 minut?Ez 180 fok 10 perc alatt lett ilyen barna úgy hogy a közepe nyers maradt.Széné éget volna 200 fk és 20 per alatt.
Fincsi 😋 lett.Köszönöm a receptet 😘
Nem hinném hogy pontosan 400 gram cukor kell bele( mert akkor kemény lesz)De nekem ilyen lett.😋
Sajnos ép nem volt padlizsánom 🍆, de nélküle is finom volt
Mivel én nem eszem húst,nekem így sikerült 😋
Nekem így sikerült nagyon szépen köszönöm a receptet 😍
Nekem nem lett annyira szép viszont annál finomabb voltKöszönöm a receptet
Nagyon finom 😋 volt köszönöm a receptet 😍
Köszönöm szépen a receptet 😍😍😍😍