Jó kis recept , tömény anyag , köszi 🍻
Jól sikerült , köszi a receptet .Annyi , hogy besamelt kapott tejföl helyett és fokhagymás csirke fűszer sóval lett ki sütve és a maradék fűszeres olajjal meglocsolva a hús . 🍻🍻🍻🗽
Jól sikerült , köszi a receptet 🍻
Nagyon finom lett , köszi . Kicsit kevesebb a cukor benne és fahéj , citrom került még bele és kicsivel több alma . 👩🏻🍳🌷👨🏻🍳🍻🗽