Tökéletes a recept perechez is!😀
Első dödöllém! Lilakáposztán sült pulykacombhoz készült köretnek. Finom lett!
Most sült ki! Remélem fini lesz!
Nagyon finom lett, puha-omlós a husi és jó ropogós a bőre!
Első sóletem! Eddig nem mertem próbálkozni vele, de már bánom, mert nem is macerás és Isteni finom! Én füstölt libacombból és libamellből készítettem.Köszönöm a receptet! Már több receptedet elkészítettem, mind szuper jó!
Nagyon finom lett!Szupi recept!