Petra Danyi-Bán
Petra Danyi-Bán @cook_21164868
Örülök, hogy ízlik! ☺️ tényleg? Nem értem miért, de akkor ügyes vagy, hogy nem kaptad ki egyből:) (én a sütő majdnem legaljára szoktam tenni az utóbbi időben a sülendő dolgokat, mert úgy azt vettem észre, hogy kevesebb ideig kell sütnöm) lehet ez miatt!
Köszi a visszajelzést! ☺️
Elizabeth Reilly
Elizabeth Reilly @LizyReilly23
Tegnap is keszitettem egy tepsivel!(Tegnap nem kellett annyi ideig sutnom.Szerintem eloszor nem volt elegge elomelegitve a sutom.)Legjobb recept!!Koszonom szepen!🤗
Angyalka
Angyalka @angyalka
Fantasztikus ez a recept, köszönöm szépen! :) ❤️ 🍒
Petra Danyi-Bán
Petra Danyi-Bán @cook_21164868
Ennek nagyon örülök!! ☺️🤗 köszönöm a visszajelzést! ☺️❤️