
Kommentek
Maki sushi
Saja Éva @cicamica79
Szia!
Ennek a rizsecetnek ennyire naggggyyyyon büdösnek kell lennie? Köszi!
Ennek a rizsecetnek ennyire naggggyyyyon büdösnek kell lennie? Köszi!

Zsuzsa 56 (Zsuzsa ízutazásai blog) @zsuzsa56_6667950
Szia! nem tudom milyen fajtád van,az enyém egyáltalán nem az!

