Amanda
Amanda @cook_15011713
Gusztábban nézne ki,ha a tészta külön lenne főzve és aztán hozzátéve 😉
Petra Danyi-Bán
Petra Danyi-Bán @cook_21164868
Az lehet és igazad van, de mi így szeretjük :) és a kép kedvéért nem főztem külön, mert van egy 9 hónapos kislányunk, aki mellett nem mindig tudok variálni :) de nézd meg a többi receptemet, hátha találsz gusztábbat 😉
(szerkesztve)