Kommentek

Sajtos pogácsa

Henriett Kuti
Henriett Kuti @cook_6610406
Nálunk nagyon bevált ez a recept. Gyorsan elkészíthető, a kislányom meg imádja. Köszönjük, hogy megosztottátok :)
virrak
virrak @virrak
Én 4 cm-es pogácsaszaggatót használtam, és 60 db pogácsám lett. Nagyon finom!
bendeguzujfalusi
bendeguzujfalusi @cook_6550448
Hogy gyúrom tésztává a sajtot és a vajat?:( Mert addig oké, hogy az élesztőt a tejben felfuttatom és hozzákeverema többi hozzávalóhoz, majd tésztává gyúrom..de a sajtot és a vajat hogy keverem hozzá? A vajat olvasztva és a sajtot reszelve? No, és hány db lesz ebből? A választ előre is köszönöm! :)
Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Szia,
A vaj hűvös legyen, de ne kemény. Semmiképpen sem olvasztott! A sajt reszelve legyen. Hogy mennyi lesz, az attól függ, mekkorára szaggatod ki a pogit. A tészta súlyából tudsz előre tervezni mennyiséget. ;)
Buri Alexandra
Buri Alexandra @buri_alexandra
Nagyon finom lett. Túrára sütöttem ezért csak másnap lett elfogyasztva, de még másnaposan is nagyon puha maradt.
Lohonyai Éva
Lohonyai Éva @cook_6626044
Kipróbáltam, sikere volt, Szépen feljött, puha,rugalmas lett.
A tepsimbe 49 darab fért, maradt egy kis tészta (unokának játszósnak jó lesz). 200°C-on 20 percig kellett süni az én sütőmben. Nem mindegyikre tettem reszelt sajtot gondolva, hogy néhány válogatós levakarja, de aztán mindegy volt. Finom lett, kis állás után még jobb. Azért a kedvencem még mindig a túrós a pogácsák közül.
D4.
D4. @lukacs_dominika4
Én is elkészítettem,finom lett,de másnap majdnem száraz volt.Lehet sütő hibája,azt hittem azért puhább lesz/marad.
RPusheen
RPusheen @racren
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy ha rendes élesztőt szeretnék hozzá használni nem instantot, akkor mennyit használjak hozzá? :)
Nagy Eszteer
Nagy Eszteer @cook_6658179
Rpusheen, ha rákattintasz az élesztőre a hozzávalóknál akkor ott mutatja, hogy 7 g instant élesztő 20 g friss élesztőnek felel meg :)
Tóth János És Jánosné
Tóth János És Jánosné @tothne_marika
Megcsináltam dupla adagból, és nagyon finom lett! Hamar elfog fogyni még duplán is. 3tepsüvel lett! :-)
sveqs
sveqs @inkabb_Ne_0
egyszerűen elkészíthető, nem érzékeny a sütésre, és 2-3 nap múlva még finomabb, mint frissen!
Géber-Rujz Violetta
Géber-Rujz Violetta @cook_6583763
A tésztát nem kell keleszteni? egyből nyújtom gyúrás után? Választ előre is köszi :)
Szandra Horváth_1
Szandra Horváth_1 @Blue_Eyes20160525
kérlek valaki segítsen miért nem akar felfutni az instant élesztőm? mennyi időnek kell eltelnie? Bocsánat még sose volt dolgom semmilyen élesztővel :(
Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Szandra Horváth_1: Az instant nem is fog olyan látványosan, mint a friss. Ha a tejed langyos, van benne cukor, és az élesztő, akkor nem lehet baj. Adj neki 15 percet, és használd fel, akárhogy is néz ki. ;)
Liara
Liara @cook_6641160
Én most készítem. Eddig látványra jó, de szerintem az instant élesztő is igényli a cukrot. Akinek nem kelt meg esetleg lehet ez a probléma.
Zsuzsanna Kiss_4
Zsuzsanna Kiss_4 @cook_6665129
Szerintetek a tésztát el lehet tenni a hűtőben és reggelente egy pár darabot kisütni?
Erzsébet Ignácz
Erzsébet Ignácz @cook_7465126
Na..Én ezt a pogácsát😊fõl dobtam 1 kis (3 db)Medvesajttal😍😍😍