
Kommentek
Egész töltött csirke

Punyusz @cook_6602537
Nálunk nem szeretik az egész csirkét, de a csirkebőrt sem. Én úgy csinálom, hogy a tepsi alját befedem baconnal, erre teszem rá a kész tölteléket. Elsimítom faltól-falig a tepsiben és erre teszem rá, az előtte fűszerezett olajban állt csirke mell darabkákat és combokat. Belenyomkodom a töltelék tetejére ezáltal kinyomódik a töltelék a tepsi oldalára (mint amikor a piskóta összeesik, lapos a közepe, a széle pedig magas) Beteszem a sütőbe és időközönként mikor ránézek kiveszem és meg billegtetem a tepsit, hogy a közepén lévő zsiradék mindenhová eljusson. Ezzel a verzióval nem kell köret, mert maga a töltelék a köret. Nálunk különösen a tepsi szélén lévő a kedvenc, mert az ropog.

osyna @cook_6659597
A Nagyi is így készítette. A töltelék olyan finom volt, hogy abból mindig dupla adagot állított össze és egy őzgerincben külön megsütötte :-)
Engelmann Károly @cook_13229490
Szia :)
a gombát és a májat nem szeretjük ezért zöldséggel helyettesíteném. Milyen zöldséget ajánlanál? Köszi a segítséget!
a gombát és a májat nem szeretjük ezért zöldséggel helyettesíteném. Milyen zöldséget ajánlanál? Köszi a segítséget!

Peszti @peszti_91
Először csináltam töltött csirkèt, kicsit fèltem tőle. Nagyon finom!! Köszönöm a receptet, máskor is meg fogom ezt csinálni! :)

Judit @SsyJudit
Növényi tejjel is meglehet csinálni? Barátok jönnek és egyikük érzékeny a tejre
Sipka Krisztina @S_Kriszta
A zsömlét mindig meg kell piritani előtte? Én nem szoktam csinálni, de úgy rémlik, anyukám sosem pirította meg.




