Sylvia11
Sylvia11 @cook_6546009
Helló!
Lehet egy olyan kérdésem, hogy a 1 bögre az = az Amerikában használatos "cup" mennyiségének? Vagy esetleg kérhetem, hogy grammban legyen a mennyiség???
Nagyon hálás lennék!
Köszönöm!
Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
SZia,
A bevezetőben olvashatod, hogy 3 dl-es bogrét használt a recept beküldője. ;)
Sylvia11
Sylvia11 @cook_6546009
Köszönöm a választ!
És tényleg!!!!
Na akkor kipróbálom!!!!
Kinga Szarkowicz
Kinga Szarkowicz @cook_6544951
Nagyon finom lett, bár kicsit összefolytak a kekszek sütés közben. Máskor is kipróbálom, bár talán kicsit kevesebb cukorral, hogy ne legyen ennyire édes.
klopcsnyik kele
klopcsnyik kele @cook_6546914
isteni lett mindenk szereti ☺
mi feldobtuk naracsos kakaóval úgy is isteni
Tímea Meleg
Tímea Meleg @cook_12600803
Sziasztok! Oviba készíteném az egészséghétre. Csoki helyett mivel lehetne "feldobni"? Cukor helyett mézzel is jó lehet? Kb mennyi mézet tegyek bele?
dpa
dpa @dpandrea
Sokadszor készült el, a család kedvence. Ismét egy szuper recept, köszönöm! 😀