
Kommentek
Mézeskalácsos kávészirup
Katalin Kerekesne Hajdu @cook_6538472
Szia nagyon otletes ez a kis szirup ,ki is probalom.szeretnem megkerdezni ,hogy a cikket az uvegre honan tudom beszerezni ? :-)

Nor @cook_6674892
Szia!Címkét bármelyik, kicsit komolyabb felszereltséggel ellátott papírboltban lehet kapni. Én speciel lakkfilcet használtam, amit ha nem dörzsölöd agyon, akkor nem lehet lemosni vízzel, és ugyanúgy írhatsz, rajzolhatsz vele mint egy tollal. :)

Nor @cook_6674892
Na ez az a kérdés, amire a válasz még pontosan én sem tudom :)
De elraktam egy üveggel tesztnek :)
De elraktam egy üveggel tesztnek :)

Laura001 @cook_6672638
Szia! Hogyha nincs ilyen csatos üvegem, akkor sima rátekerős üveg, mint na befőttesüveg csak hosszúkás jó hozzá? És abban 2 hetet azért kibír,ugye? Köszönöm, ha válaszolsz! Boldog Karácsonyt kívánok neked!

Nor @cook_6674892
Szia!Persze, az is tökéletes. Két hetet tuti kibír, inkább az a kérdés, hogy ettől hosszabb távon mennyire áll el. Ezt még tesztelem :)

ArisztidSéf98 @cook_6538628
Szia, megcsináltam kristálycukorral és szuper lett :) de az lenne a kérdésem, hogy nádcukorral is ugyanúgy működik-e a recept ?

Orsi Bornemisza @cook_6674393
Kedves Nóri!
Megkérdezhetem hogy az írást az üvegre mivel csináltad? Egyszerűen gyönyörű :)
Megkérdezhetem hogy az írást az üvegre mivel csináltad? Egyszerűen gyönyörű :)

Nor @cook_6674892
Szia! Ez speciel bármelyik papírírószerben kapható lakkfilccel lett felírva/rajzolva. Vízálló, csak akkor jön le az üvegről ha dörzsölöd :)

Orsi Bornemisza @cook_6674393
Azt hittem valami matrica, de akkor nagyon szépen rajzolsz :))
Köszönöm szépen!!!
Köszönöm szépen!!!
Luska @cook_6544879
Sokáig eláll, mivel a cukor tartósít! Szerintem akár fél évig is. Kamrában kell tartani vagy olyan helyen ahol nem süti a nap, és ne érintkezzen nyállal, az nagyon fontos! Ugyanis a nyál beindítja a romlást.
Karácsonyra mindenképpen megcsinálom én is!
Karácsonyra mindenképpen megcsinálom én is!
Rita Lődör-Barkóczi @cook_6601251
Szia! A családunkban sokan nem ehetnek cukrot. Ez a recept eritrittel is működhet?
