
Kommentek
Képviselőfánk

Baran @cook_19872733
Gyönyörűek! Milyen a csillagcsőrős kinyomód? Mert én már annyi félével próbálkoztam, de valami- általában a zacskós része -problémás kemény,kiszakad..stb

Ramona @ramona_89
Szia!Zenker kinyomo zsák nagyon szuper!3fej van hozza és eleg eros a zacskó😇

Anna Urbán @urbi75
Kedves mindenki nagyon szépek a receptek kérdésem az hogy amikor megsültek levágjátok egyből a tetejét mert mire kihűl nekem össze esik.??

Helena Váradiová @cook_20771030
Amikor már megsültek nem szabad kivenni a sütőből azonnal.Kikapcsolni a sütőt és hagyni száradni a tésztát kb 15 percig még.
(szerkesztve)

