Kommentek

Képviselőfánk

Baran
Baran @cook_19872733
Gyönyörűek! Milyen a csillagcsőrős kinyomód? Mert én már annyi félével próbálkoztam, de valami- általában a zacskós része -problémás kemény,kiszakad..stb
Anna Urbán
Anna Urbán @urbi75
Kedves mindenki nagyon szépek a receptek kérdésem az hogy amikor megsültek levágjátok egyből a tetejét mert mire kihűl nekem össze esik.??
Helena Váradiová
Helena Váradiová @cook_20771030
Amikor már megsültek nem szabad kivenni a sütőből azonnal.Kikapcsolni a sütőt és hagyni száradni a tésztát kb 15 percig még.
(szerkesztve)