
Kommentek
Dinnye süti
Mónika Varju @cook_6629781
Imádjuk ezt a sütit, és a legjobb hogy a gyerekek akár egyedül is elkészíthetik. Amúgy még egyszerűbb, ha a piros masszába beledolfozzuk a tortadarát...

Varga Gábor @gabor
Gun Top: Valószínúleg épp csak egy kevés, amiben az ízlés szerinti mennyiségű dinnyés italport feloldod. ;)
Andrea Banfi GooglePlus1 @cook_6616845
hol lehet venni dinnye ízű italport? 6boltban voltam, dinnyeset sehol nem kaptam
Zita @cook_17770029
Kb. fél dl víz kell hozzá az anyósom régi receptje szerint. Abban nem italport ír, hanem 1 mokkás kanál rum aromát. Mindent egybe lehet gyúrni majd kettéválasztani, és a piros részbe belekeverni a csokidarát. Dinnye így is, érdekes magában is, az ízt meg kóstolhatjuk szezonban, nyugodtan lehet italpor nélkül is aki nem kap. Teavajjal szoktam vagy kevert arányban is lehet. Köszönöm a receptet, már rég készítettem, a piros és zöld arányra voltam kíváncsi, de így szemre megfeleztem a masszát és jó lett.

Aniko Tagai @cook_113840772
Azèrt kell a Dinnyès bolero por hogy igazi dinnye îze legyen.èn mindig azzal csinàlom
