
Kommentek
Répás húsvéti muffin
Kurayamino @SophieButcher
Húsvét apropóján -tojásfestés helyett is-, ez lett a családi ajándékom, 40 főre elkészítve. A recept egyszerűen tökéletes! Mivel kissé kevés lett a répa, a maradékot almával pótoltam, kis citromlével bolondítottam, és a dió is megfutott, de ennél tökéletesebb állagú és ízű muffint elképzelni sem tudtam volna. Nagyon szépen köszönöm!!! :)

Anikó Keczán @cook_6616351
Nagyon finom lett, tényleg jó recept! A répát észre sem lehet venni! (Bár én leturmixoltam pépesre)

