Campanella
Campanella @Campanella7
Szeretném megkérdezni, kb. mennyi az a 2 kis kocka sütőmargarin? Csak a serpenyő aljába kell, vagy el kell hogy lepje a kalácsszeleteket az olvasztott margarin?
Galac-Bényi Daniella
Galac-Bényi Daniella @galacb_daniella01
Jó estét! :) Én csak annyit rakok alájuk amennyitől tudnak csúszkálni. Teflonos serpenyőben szoktam sütni így nem szokott amúgy sem leragadni, de ad nekik még egy kis plusz finom ízt a margarin. :)
Campanella
Campanella @Campanella7
köszönöm, így most már értem :-) kellemes hétvégét! <3
Galac-Bényi Daniella
Galac-Bényi Daniella @galacb_daniella01
Köszönöm szépen, remélem jól sikerül majd. :) Én is viszont kívánok kellemes hétvégét! 🥰