Kommentek

Almáspite

zsuzsi86
zsuzsi86 @cook_6535612
Nagyon finom lett, én a tésztába raktam még egy kis cukrot és sót is ill. citromhéjat amit a töltelékbe is lehet rakni ill. citromlevet hogy pikánsabb legyen és ne barnuljon be nagyon az alma... :) Köszönöm a receptet!
Krausz Viktória
Krausz Viktória @dokiviki
Nekem csak tortaformám van, abban is megcsinalható? gonoltam max nem csinalom olyan magasra mint a forma?
battike
battike @cook_6625744
Bármiben elkészíthető, egy a lényeg, a tészta vastagsága ne legyen több fél centinél, különben nyers marad. :)
battike
battike @cook_6625744
Mindenki nagyon szépet sütött! :) Bár a receptben margarin áll, azóta már megtanultam, hogy a vaj a nyerő választás! Bátran használjátok mindenhez zsíradékként (kivéve paleo és diétás dolgok)
A maradék tésztát pedig ha szétmorzsolva külön kisütitek egy lemezen, király rusztikus kinézetet ad akár ezen, akár egy újabb adag pite tetején :)
További jó sütögetést és köszönöm a kommenteket!
Tompa Adrienn
Tompa Adrienn @tompa_adrika11
Amikor a formába helyezem a tészta alsó részét, a formát nem kell előtte kivajazni, kilisztezni vagy hasonló? Vagy a tészta olyan állagú lesz, hogy nem ragad bele? Köszönöm a választ előre is! :)
Tompa Adrienn
Tompa Adrienn @tompa_adrika11
Ja és még egy: hány fokon sütöttétek? Vagy nem olvastam el jól és oda van írva?
 Csaba
Csaba @Csaba
Nem ragad le a formába mert lisztes a tészta amikor gyúrod közbe és így nem kell kivajazni.
 Csaba
Csaba @Csaba
Nem tudom hány fokon kell. előre melegitsd be a sütőt