Kommentek

Marlenka

Dignerné Kurucz Ildikó
Dignerné Kurucz Ildikó @cook_22141931
Szia Csilla!
Egy kérdésem lenne a marlenka recepttel kapcsolatban: a krém nem lesz folyós, hogy a fél liter tejben egy csomag pudingpor van felfőzve?
Üdv. Ildikó
Csilla Maslak
Csilla Maslak @csillag
Szia Ildikó. Nem lesz folyós a krém. A kremhez a vajat fel kell habositani robot géppel es úgy hozza adni a meg főzött pudingot és az elkészített karamellt. Finom lesz próbáld ki. :) remélem izleni fog. Ha el készíted küldjél képet vagy írjál hogy sikerült. :) Üdv
Csilla Maslak
Csilla Maslak @csillag
Csak az a fontos hogy a puding ne legyen meleg. Meg kell várni meg ki hűl! Ez fontos :)