
Kommentek
Csokoládés pöffeteg

Csiba Erika @ErCsi2000
12 perc után kivettem a sütőből ... ennek ennyire lágynak kell lennie ?

Kriszta Zsebe @kriszta_zsebe19
Nagyon finom, már többször elkészítettem. Köszönöm a receptet. 😋😊

Edina Furkó @cook_edinafurko
Igen, tudom... 😉🙈 Nálunk is készült most is. Igazán nincs mit! 😊
1413angyalka @angyalka_1413
Szia.mindent a recept szerint csinaltam de a végeredmény, hát siralmas. Egybefolyt minden pedig hagytam bőven helyet 😅 mit ronthatják el?🤷♀️

Edina Furkó @cook_edinafurko
Szia! Nekem még nem történt ilyen, csak annyi, hogy nagyon lapos lett. de sajnos másnak, aki elkészítette igen. Nem hiszem, hogy bármit is te rontottál volna el, az okára nem tudtam még rájönni. Talán csak annyi, hogy nekem nem volt elég hideg a massza. Sajnálom nagyon, de nagyon ritkán előfordul. Szorítok, készíts egy újat. 😁😊😍

