Kinga67
Kinga67 @cook_6659197
Kedves Évi! A piskóta az aljára kerül. Amikor készíted, akkor a tetejére. Igazából ez lenne a torta alapja. Sajnos, én egy kicsit elméreteztem a gyümölcsöt, sok lett és nem fért bele a formába. Egyébként, tényleg minden finomságot bele lehet rakni, ami éppen kézre esik, vagy amit szeretünk. Már készítettem úgy is, hogy oreó kekszet morzsoltam bele, vagy fel tördeltem a babapiskótát, és nem az aljára tettem, hanem belekevertem a masszába. Igazából, ez az a süti, ami sosem lesz egyforma. Az egészben az a legjobb, hogy nem kell sütni. Próbáld ki úgy, ahogy neked a legjobban tetszik. 😇❤️