
Kommentek
Körtés-diós sütemény

Rita Pataky @cook_28180254
Szia :) én tettem bele sütőport is ....most sül... az nem kellett volna bele amúgy? Te nem tettél..

Galac-Bényi Daniella @galacb_daniella01
Szia! :) Köszönöm, hogy kipróbálod, remélem ízleni fog. :) Én nem tettem bele, de nem hiszem, hogy ártana neki. Lehet még szépen meg is emeli kicsit. :) Majd mond el kérlek milyen lett! :)

Galac-Bényi Daniella @galacb_daniella01
Nagyon örülök, hogy ízlik, köszönöm hogy írtál! :)

Rita Pataky @cook_28180254
Én koszi a receptet :) saját kreálmány ? 😄 büszke lehetsz magadra :)

Galac-Bényi Daniella @galacb_daniella01
Hát az alap elképzelés az internetről van én csak a saját ízlésünkre alakítottam. :) Köszönöm szépen. :)
