Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Szervusz Renáta! köszönjük a csodás receptet! 😋 Arra kérlek ha lesz időd, töltsd ki a főfotó alatti recept története részt. A receptet olvasóknak mindig nagyon fontos, hogy miért ajánlod a receptet, vagy milyen személyes élményed kapcsolódik hozzá. 😉 Illetve ha az adag, és elkészítési idő mezőket is ki tudnád tölteni, az is biztosan nagyon hasznos volna az olvasók számára. Köszönöm még egyszer az ízletes receptet! Hamarosan kiteszem a facebook oldalunkra is! 👍 Szép napot!