koka54
koka54 @koka542_23
A 4. pont elejet nem ertem. Mihez kell fokozatos hozzakeverni?
Helena Váradiová
Helena Váradiová @cook_20771030
A kikavart vajhoz adjuk hozzá apránként a kihült krémet.
(szerkesztve)
Zsuzsa 56 (Zsuzsa ízutazásai blog)
Zsuzsa 56 (Zsuzsa ízutazásai blog) @zsuzsa56_6667950
1 sütőpor a piskótába?Az nagyon sok,de felesleges is,mivel a fehérje habba lévő légbuborékok emelik meg a piskótát sülés közben.Ez csak jó tanács,és tapasztalat,bocsi.