Kommentek

Bounty torta

Patakiné Aradi Mária
Patakiné Aradi Mária @cook_KISSonerga
Kedves Éva! Szerintem a csokis krém összetevőinél kimaradt a tej mennyisége,amiben a már összekevert elemeket meg kell főzni.... nekem olyan kemény lett a kész tejszín ízű puding,hogy a felvert tejszín sem sokat segített rajta! Nem tudom milyen állagúnak kellett volna lennie...üdvözlettel: Patakiné Maya
Eva Nyari
Eva Nyari @evanyari_2021
Kedves Mária ! Valóban nincs oda írva hogy mennyi tejbe kell megfőzni . 1 csomag pudinghoz 3 dl tej.
Mária Karácsony
Mária Karácsony @cook_28115790
Szerintem sem jó a recept, még több tejszínnel is kemény a krém!
Mária Karácsony
Mária Karácsony @cook_28115790
@evanyari_2021 Ne haragudj,lehet neked az, nekem kemény a krém,elég lett volna 1csomag pudingot a fehér rész-nekem ez a véleményem.