Barbara Halász
Barbara Halász @halasz_barbi1
Szia. Meddig marad puha a kenyér? (bocsánat a fura kérdésért) :)
Galac-Bényi Daniella
Galac-Bényi Daniella @galacb_daniella01
Szia! :) Nem fura kérdés. :) Bár pontosan nem tudom megmondani, nálunk két nap alatt elfogy általában, de még akkor is puha. :)
(szerkesztve)
Barbara Halász
Barbara Halász @halasz_barbi1
Köszönöm. Pont most sütöm ezt a kenyeret, de valószínűleg elrontottam mert az 1000 g-os van beállítva. Először sütök géppel és nem sikerült át állítanom mielőtt véletlenül elindítottam. Szerinted ront ez a végeredményen valamit?
Galac-Bényi Daniella
Galac-Bényi Daniella @galacb_daniella01
Nem hiszem, igazából én mindig kacérkodok a lehetőséggel hátha nagyobbra nő akkor csak amikor oda jutok mindig elfelejtem ezt... :D Szóval mindenképp írd meg milyen lett!
Barbara Halász
Barbara Halász @halasz_barbi1
Szia. Szerintem nem lett másabb. Nekem Fehér maradt. valószínűleg más sütést kell majd beállítanom. :)