Kommentek

Hatlapos

Katalin Bajáról
Katalin Bajáról @cook_6662852
Én a hatlapos sütit, igaz csak négy lappal, sokszor megsütöttem. Jó nagy tepsin, dupla krémmel. Vaniliakrémmel is csin
álom. Nagyon finom, és olcsó recept!
Adrienn Magyar
Adrienn Magyar @cook_6588349
Én úgy emlékszem még annak idején anyukàm Mikor csinálta eszméletlenül büdös volt mikor sütötte a tesztalapojat hozzà sztem a szalakàli elmaradt, anyukám karamellkrémmel készíti az az eredeti 6 lapos recept! Megszerzem, ha megcsináltam becsülöm! :)
Emese Hajós
Emese Hajós @cook_6607644
Akinek nincs légkeveréses sütője,az meg sem tudja csinálni???? :-(
ildi8511
ildi8511 @ildi8511
Nagymamám gyakran sütötte. Abba az időbe nem volt légkeveréses sütő! :)
Károlyné Fehérvári
Károlyné Fehérvári @cook_6668766
Ha nem rakunk bele sütőport nem lesz puha. anélkül nem jó!
Varga Gábor
Varga Gábor @gabor
Károlyné Fehérvári: Próbáld ki ezt a receptet. ;) Nem fogsz csalódni.... Nem kell minden süteménybe sütőport tenni mindig.
JuhaszAndrea
JuhaszAndrea @cook_6666101
Ez a recept tökéletes és nagyon finom. Én kefir ( nem volt itthon ) helyett tejfölt használtam .
Anikó70
Anikó70 @cook_6666538
Ez valóban nagyon finom!!!! Máskor is ezt fogom sütni, de egy picit több krémmel.
Nagy Lászlónè Vura Alexandra
Nagy Lászlónè Vura Alexandra @cook_6791827
A lapjaim nagyon kemények lettek...kicsit felek így nem jó ...ugye jó lesz ?🤭
pokoraczky
pokoraczky @cook_6632117
Ez meg mi? Tudom ! Híg csokipudingos lasagne. A tészta elkészültekor már gyanús, a töltelék ilyen arányokkal olyan, mint az olcsó pudingporos puding. Nézek más receptet...