Istvánné Vaskó
Istvánné Vaskó @cook_6620145
Nagyon szuper ragu leves hamarosan beiktatom a megszokott leveseim közé köszike katalin
Istvan Kosztyi
Istvan Kosztyi @cook_6622177
javaslom olaj helyet vajon lepirítani a csirkét és nem fözőtejszínt használni ha nem 30% kost, akkor nem kell a liszt hozzá☺
B.Ági0329
B.Ági0329 @cook_Eszti0113
Nagyon jó recept! Köszönjük! 3 éve mindig ezt főzöm Karácsonykor! Ma is elkészült!😊😋