
trueqap @trueqap
Fincsi volt! Adtam még hozzá: cukrot, sót, fokhagymát és pirítottam a tetejére mandulát. :)
(szerkesztve)

KisCsillag @cook_KisCsillag
Köszönöm a megtiszteltetést, hogy elkészítetted a receptemet. Egészségetekre váljék🙋🏼♀️

