Deva
Deva @Devalex
Több mint egy éve tetted fel ezt a receptet, és még senki sem kommentálta. Lehet még senki nem is készítette el? Rajtam kívül, mert én ma megcsináltam. És nagyon jól tettem hogy kipróbáltam, mert nagyon finom! Aki szereti a sós és édes ízek kavalkádját, megspékelve egy kis csípőssel, annak biztos ízleni fog. Na és persze a kínai ételek kedvelőinek is. Bátran merem ajánlani, mert tényleg nagyon finom. Én bulgurt és kuszkuszt készítettem mellé köretnek. Köszi Csilla :-)
Klára Szlankáné Balogh
Klára Szlankáné Balogh @szlanka_klari52
kipróbáltam, és nekem volt kínai fűszerkeverékem, az ételízesítő helyett azt használtam, isteni lett!