Beatrix03
Beatrix03 @cook_6529292
Szia, a fetasajt hány dkg.-s? Mert többféle kiszerelésben kapható. Köszönettel.
Kocsis-Horváth Erika
Kocsis-Horváth Erika @erika_08
@cook_6529292 Szia! Én a Lidl-ben szoktam venni és az 200 gr-os. De átírom a receptben is.😊Szép estét!