Gabriella Gál
Gabriella Gál @gal_gabriella03
Szuper!!!👍😍
Biztos, hogy finom és egészséges is!
Nem hallottam erről a kencéről.
Mentettem, kíváncsi vagyok az ízére.
Szép napot kívánok!🪷🌞🪷
Kocsis-Horváth Erika
Kocsis-Horváth Erika @erika_08
@gal_gabriella03 meglepődtem én is a recepten,de mivel minden volt otthon így kipróbáltam és tényleg nagyon finom. Remélem neked is ízleni fog😊
Szép napot neked is!🥰
Ancsyka001
Ancsyka001 @ancsyka_001
Oh, ez nagyon finom! Nálam is közel hasonló módon készül, egyik kedvenc kencém!
Ancsyka001
Ancsyka001 @ancsyka_001
@erika_08 Csak a hozzávalók aránya más, illetve én kis sót is teszek bele!
https://cookpad.wasmer.app/hu/receptek/10848534
Ezen recept alapján készül nálam! Legyen szép estétek!
Kocsis-Horváth Erika
Kocsis-Horváth Erika @erika_08
@ancsyka_001 de jó,örülök,hogy ez nálatok is bevált recept😊Szép estét nektek is!🥰