
Kommentek
Őzgerincben sült baconos csirkemell

Kocka Sajt @cook_15257749
El készítettem ízre finom lett. Azonban amikor ki szedtem az őzgerinc tepsiből szét esett! Hiànyoltam hogy mennyi ideig illetve hány fokon kellene sütni. Lehet itt rontottam el?
(170°-kon , 1 órát töltött a sütőben)
(170°-kon , 1 órát töltött a sütőben)

niki1992 @cook_12380727
Megmondom őszintén nem ír hőfokot a sütőm, de maxon szokott menni, kb 1 órát.
